Przerwa techniczna

Szanowni Państwo,   uprzejmie informujemy, że w dniu 28.04.2024 zostają przeprowadzone prace planowe w godzinach 00:00 - 07:00.W związku z tymi pracami mogą pojawić się przerwy w dostępie do świadczonych przez nas dla Państwa usług.Przepraszamy za utrudnienia, dołożymy wszelkich starań by zminimalizować ewentualnie występujący ... Czytaj więcej »

24th Apr 2024
NOWY numer telefonu Biura Obsługi Klienta

Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta ZETOHOSTING.pl dostępne jest pod numerem telefonu: 17 282 5000.Numer ten jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. W weekendy oraz święta zgłoszenia można nagrywać na automatyczną sekretarkę.Pozostawiona informacja trafia do Administratorów, mających w tym dniu ... Czytaj więcej »

2nd Feb 2016
REWOLUCJNE zmiany w cenniku! Sprawdź teraz!

Dziś rusza REWOLUCYJNA AKCJA obniżania cen pakietów hostingowych!Dzięki zaawansowanym analizom rynku IT w Polsce wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i od dziś za pośrednictwem portalu ZETOHOSTING.PL oferujemy Państwu PAKIETY HOSTINGOWE w REWOLUCYJNYCH CENACH!   Teraz tylko mniej niż 22 zł miesięcznie za pakiet 25GB i mniej ... Czytaj więcej »

21st Sept 2015
Sprawdź, może Twoja domena jest jeszcze dostępna!

Kliencie, od dziś za pośrednictwem portalu ZETOHOSTING.PL możesz sprawdzić, czy domena, pod którą chcesz mieć swoją stronę WWW jest nadal dostępna.Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty ZETOHOSTING.PL - wybierz, sprawdź i zarejestruj swoją domenę!Klienci, którzy zarejestrowali swoją domenę u innego dostawcy mają możliwość ... Czytaj więcej »

18th Dec 2014