Przejdź do treści
Wybierz domenę z ponad 500 dostępnych rozszerzeń

Darmowa domena.pl przez pierwszy rok*

Zarejestruj nową domenę

Posiadasz już własną domenę? Zapewniamy darmowe wsparcie w migracji domeny

Przeglądaj dostępne rozszerzenia

Domena

Cena zakupu

Transfer

Cena odnowienia

.pl

1 zł/1 rok

Darmowy

78.99 zł/rok

.com

11.88 zł/rok

89.99 zł/rok

78.99 zł/rok

.org

11.88 zł/rok

89.99 zł/rok

78.99 zł/rok

.eu

11.88 zł/rok

29.26 zł/rok

78.99 zł/rok

Dlaczego warto mieć domenę

Posiadanie domeny to nie tylko kwestia techniczna, ale także kluczowy element budowania marki i identyfikacji w przestrzeni internetowej. Domena staje się integralną częścią Twojej obecności online, oferując wiele korzyści, które wpływają zarówno na zaufanie klientów, jak i efektywność prowadzenia działalności w sieci.

Po pierwsze, domena stanowi swoistą wizytówkę Twojej firmy w cyberprzestrzeni. Jest to adres, pod którym użytkownicy znajdą Twoją stronę internetową. Dzięki posiadanej domenie budujesz profesjonalny wizerunek i zyskujesz zaufanie potencjalnych klientów, którzy często oczekują, że solidna firma będzie posiadać własny, spersonalizowany adres online.

Po drugie, domena ułatwia nawigację w wirtualnym świecie produktów i usług. Dzięki unikalnemu adresowi, użytkownicy łatwiej odnajdują Twoją stronę, co przekłada się na lepszą rozpoznawalność marki i skuteczniejsze dotarcie do grupy docelowej.

Wybierz hosting

Sprawdź aktualne promocje

Masz już domenę?

W łatwy sposób pomożemy Ci ją przenieść do ZETOhosting

Częste pytania

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeżeli zamierzasz stworzyć prostą lub nawet rozwiniętą stronę WWW albo bloga, a nie będzie to sklep z tysiącami produktów ani serwis do udostępniania mediów na pewno wystarczy pakiet CLOUD START z przestrzenią 5GB. Jeżeli Twoja strona ma być bardzo rozwinięta, zamierzasz magazynować bardzo duże ilości materiałów zdjęć, video lub stworzyć rozbudowany sklep internetowy, zalecamy skorzystać z naszych większych pakietów hostingowych dla profesjonalistów CLOUD MINI, CLOUD ACTIVE, CLOUD PRO.

Zamówienie usługi hostingu jest bardzo proste i zajmuje maksymalnie 5 min. Na starcie nie wiąże Cię żadna umowa i otrzymujesz 14-dniowy okres testowy.

1. Po kliknięciu przycisku „Testuj za darmo przez 14 dni” przejdziesz do strony z wyborem domeny
W tym kroku możesz:
• Zarejestrować nową domenę lub sprawdzić dostępność nazwy domeny jaką sobie wymyśliłeś (system automatycznie po zatwierdzeniu sprawdzi dostępność i pokaże odpowiedni komunikat)
• Przenieść domenę od innego operatora
• Zaktualizować serwery nazw posiadanej już domeny
• Użyć darmowej subdomeny zetohosting.pl (np. sklep.zetohosting.pl, lubie.zetohosting.pl lub inną dostępną)

2. Po wyborze swojej domeny przejdziesz do podsumowania zamówienia. Sprawdź produkty w swoim koszyku i kliknij przycisk „UZUPEŁNIJ DANE”)

3. Ostatni krok to uzupełnienie danych w koncie hostingowym i wybór metody płatności (Jeżeli masz już u nas konto kliknij przycisk „POSIADASZ JUŻ KONTO?”)

4. Aby zrealizować zamówienie kliknij „ZAKOŃCZ ZAMÓWIENIE”

Pamiętaj, w każdej chwili w razie problemów możesz uruchomić Chat-Online, bądź skonsultować się z nami dzwoniąc na podany numer – chętnie pomożemy!

Wszystko zależy od tego jaką stronę zamierzasz prowadzić.
Przeciętnie strony mogą zajmować od 100MB do nawet kilku GB. Rozmiar przeciętnej strony zazwyczaj nie przekracza 1GB (1024MB). Wyjątkami są tu sklepy internetowe, portale udostępniające media lub serwisy magazynujące dane, ich wielkości mogą sięgać nawet setki GB.

Odnowienie usługi kończy promocyjny 12-miesięczny okres, ceny różnią się tu w zależności od wybranego pakietu. Aktualne ceny zawsze znajdziesz w cenniku ogólnym w zakładce Regulaminy.

 

Jesteśmy firmą informatyczną, działająca na rynku już ponad 50 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować pomoc naszym klientom w bardzo szerokiej gamie usług informatycznych. Wiemy, jak dużo wysiłku trzeba włożyć w to, aby odnieść sukces w biznesie i jak dobra strona WWW bardzo pomaga to osiągnąć. Jesteśmy tu, by pomagać i dostarczać najlepszą jakość usług.

 

Aby skontaktować się z naszym Działem Pomocy, możesz użyć:
– Telefonu: +48 (17) 282 5000
– E-mail: info@zetohosting.pl

Pierwsze 14-dni to okres testowy. Jest to czas, w którym możesz bez ograniczeń testować nasze usługi i dokonać wpłaty przedłużającej aktywność Twojego konta. Pamiętaj, że jeśli nie dokonasz płatności w przeciągu 14 dni, Twoje konto zostanie zablokowane.

 

W dowolnym momencie możesz przejść na wyższy pakiet usług hostingowych. Natomiast operacja przejścia z pakietu wyższego na niższy jest niemożliwa.

 

Przeniesienie strony WWW od innego operatora na inny serwer w każdym wypadku jest możliwe. Wszystko zależy od poziomu skomplikowania strony i systemu, na jakim została ona zrobiona. Przeniesienie strony internetowej od innego dostawcy usług może być skomplikowane dla większości użytkowników. W tym wypadku zalecamy kontakt z naszym działem pomocy.
– Telefonu: +48 (17) 282 5000
– E-mail: info@zetohosting.pl

Potrzebujesz pomocy?