DOKUMENTACJA MEDYCZNA

BEZPIECZEŃSTWO | WIELOFUNKCYJNOŚĆ | MOBILNOŚĆ

Proste narzędzie online do przechowywania i udostępniania dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej.

 

SZYBKIE WPROWADZENIE

 

Prowadzenie, przechowywanie i zarządzanie

Prowadzenie, przechowywanie i zarządzanie elektroniczną dokumentacją medyczną oraz jej uprawnione udostępnianie staje się obowiązkiem każdej jednostki medycznej. EDM w chmurze to proste i bezpieczne narzędzie do przechowywania dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej dostępne z każdego miejsca i urządzenia podłączonego do sieci Internet.

Gromadzenie danych

Narzędzie gromadzi dane tj.: dokumenty, obrazy, filmy, cyfrowe skany, pliki PDF, JPG … które są istotnym narzędziem w systemie ochrony zdrowia. Zabezpieczone dane składowane są w jednym bezpiecznym miejscu.

Korzystanie z informacji medycznych

Aplikacja pozwala na bezpieczne i szybkie wykorzystanie informacji medycznej w leczeniu pacjenta a samemu pacjentowi na wgląd w jednym miejscu do całej swojej dokumentacji leczenia.

logo
Senior businessman working on laptop computer

KROK W TECHNOLOGICZNY PROFESJONALIZM MEDYCZNY

 

Indywidualne wizyty medyczne

Będąc lekarzem i udzielając indywidualnych praktyk medycznych, zapewne wiele razy spotykasz się z problemem dostępności danych pacjenta na miejscu wizyty. ubiegłych recept, historii choroby, zdjęć np. rentgenowskich, przepisanych leków.

Użyj dowolnego urządzenia mobilnego

Korzystając z dokumentacji medycznej w chmurze, uzyskasz możliwość podglądu niezbędnych danych medycznych w dowolnym miejscu na świecie  na każdym urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową, podłączonym do sieci internetowej. Może to być telefon komórkowy, tablet, laptop… 

PRZEPRASZAM A CO MIAŁA PANI ZAPISANE WCZEŚNIEJ ?

 

Poczujesz się po prostu dobrze

Brak kompromitujących pytań, obszerna wiedza i profesjonalna opieka jest tym co wymaga od nas nasz pacjent. Poczujesz się po prostu dobrze, gdy poza gabinetem będziesz miał dostęp do całej bazy wiedzy, nie będziesz musiał nosić ze sobą wszystkich teczek, dokumentów. Twoi pacjenci zobaczą w Tobie prawdziwego specjalistę gdy na wizycie domowej wyciągniesz telefon i będziesz w stanie im pomóc sprawdzając wszystkie potrzebne dane bez zbędnych pytań.

DANE PACJENTÓW SĄ U MNIE BEZPIECZNE ?

 

Rekomendowane narzędzie do przechowywania danych medycznych

Dokumentacja medyczna nie jest zwykłym zapisem choroby naszego pacjenta, lecz jest bardzo ważnym dokumentem medycznym. Obowiązkiem każdej placówki leczniczej jest odpowiednie przechowywanie dokumentów zapewniając im odpowiednie zabezpieczenie przez zniszczeniem, dostępem do osób nieupoważnionych bądź utratą.

Zagrożenia lokalnych komputerów

Dane przechowywane na komputerach lokalnych są narażone na szereg niebezpieczeństw: awarie sprzętu, problemy z energią, wirusy komputerowe, kataklizmy, ludzkie błędy, kradzieże. Utracone pliki w większości przypadków giną w sposób nieodwracalny. Umieszczenie danych w chmurze to zabezpieczenie plików w innej niezależnej lokalizacji, utworzenie ich kopi zapasowej do której mamy stały dostęp. Bazy plików są zabezpieczane z wykorzystaniem nowoczesnych technologi i nieustannie aktualizowane w związku z pojawianiem się coraz to nowych zagrożeń.

pudełko

 

PODSUMOWUJĄC

 

  • dane przechowywane w chmurze online
  • nieograniczony dostęp z każdego urządzenia
  • bezpieczeństwo danych
  • łatwe umieszczanie plików metodą „przeciągnij i upuść”
  • synchronizacja z dyskiem lokalnym
  • dostęp z każdego miejsca na ziemi
  • dane online 24 / 7 / 365

KORZYŚCI JAKO WARTOŚĆ DODANA

mi1

Biznesowe

Niewielkie koszty tworzenia i utrzymywania elektronicznej dokumentacji medycznej w stosunku do wartości jej wykorzystania podczas diagnozowania i leczenia pacjenta.

mi3

Medyczne

Pracownicy podmiotu medycznego mają natychmiastowy dostęp do ważnych informacji o chorobie i przebiegu leczenia pacjenta. Mogą one być wspólnie konsultowane w czasie rzeczywistym przez wielu pracowników (np.: lekarzy) przebywających w różnych miejscach.

mi2

Wizerunkowe

Jednostka medyczna staje się nowoczesnym podmiotem wykorzystującym technologie IT jako nowy standard obsługi obecnego i przyszłego pacjenta zgodny z prawem.

Wypełnij formularz, a uzyskasz dostęp do cennika i pakietów Dokumentacji Medycznej w Chmurze

krok1


Wypełnij poprawnie formularz i kliknij przycisk WYŚLIJ

krok2

Sprawdź Swoją pocztę. Na podany adres e-mail w formularzu wysłaliśmy Ci linka do cennika

krok3


Jeśli podałeś w formularzu Swój numer telefonu, spodziewaj się od nas kontaktu w ciągu 24 godzin

Formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie od ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. informacji o charakterze marketingu bezpośredniego (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Szczegóły jak zarządzać wyrażoną przez ciebie zgodą uzyskasz w naszej Polityce prywatności.

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Administratorem Twoich danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, Al. Rejtana 55. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług własnych oraz obcych (w tym informacji handlowych) na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Informujemy Cię również, że posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO). Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych – daneosobowe@zetorzeszow.pl. Pełna klauzula informacyjna (obowiązek informacyjny) dostępna jest pod adresem daneosobowe.zetorzeszow.pl

*pola wymagane

Właściciel marki: ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.